KİRAZ LİFE HAKKINDA


Faaliyetine, 1989 yılında Kiraz Mobilya adı altında başlayan şirketimiz; mobilya sektöründe üretim hikayesine ilk adımı atmıştır. 30 yıl önce ufak bir atölye ile başladığımız macerada; bugün 600 üzerinde mobilya satışı gerçekleştiren bayimizle ve ürün ihracatlarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.


 

İstanbul Avcılar bölgesinde bulunan 40.000 m² kapalı alan fabrikamızda özenle seçtiğimiz ürünler üretiyoruz. Keyifle tasarladığımız Kiraz Life ve OSLO koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evinize getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyor, Modüler Mobilya üretiyoruz.

 

MİSYONUMUZ

 

“Önce Müşteri” anlayışıyla en kaliteli ürünleri, uygun ödeme koşullarıyla satarak ürünümüzün her kullanım aşamasında müşterilerimizin yanında olmak.

 

VİZYONUMUZ

 

Türkiye’nin örnek gösterilen Mobilya üreticisi olmak. Bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ürünlerini en kolay şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Müşterilerimizin sadakatini her zaman önde tutarak, kaliteli ürünleri uygun koşullarla sunarken güler yüzlü hizmet anlayışımızdan ödün vermemek…